Понеділок, 16.09.2019, 02:14Вітаю Вас Гість | RSS
Сухоєланецька ЗОШ
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

ЗНО 2015


Інформація щодо деяких особливостей

зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року

У 2015 році для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2015 року.

Кожен учасник ЗНО  має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів з переліку:

 • Українська мова і література
 • Історія України
 • Математика
 • Біологія
 • Географія
 • Фізика
 • Хімія
 • Англійська мова
 • Іспанська мова
 • Німецька мова
 • Російська мова
 • Французька мова

Характеристики тестів із усіх предметів і критерії оцінювання завдань з розгорнутою відповіддю розміщені в розділі «Підготовка до ЗНО».

Два рівні складності сертифікаційної роботи (тесту)

Абітурієнти складатимуть тести ЗНО з української мови і літератури та математики двох рівнів складності – базового і поглибленого, обрати який слід буде під час реєстрації. Рівень складності тесту, необхідний для вступу на навчання, визначатиметься Правилами прийому до вищого навчального закладу.

Державна підсумкова атестація (ДПА) з української мови

Для усіх випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2015 року результати ЗНО з української мови і літератури зараховуватимуться як результати ДПА.  Вони визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови.

Встановлення «порогового бала»

Для визначення результатів ЗНО-2015 з кожного предмета буде встановлено «пороговий бал», тобто та кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. Учасники тестування, які не подолають «поріг», не зможуть використати результат ЗНО з цього предмета для вступу до ВНЗ. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів та матимуть право брати участь в конкурсному відборі при вступі на навчання.

Детальніша інформація про метод визначення експертами «порогового бала» подана в статті Валерія Бойка «Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання: старі проблеми та нові перспективи» (http://education-ua.org/ua/articles/316-viznachennya-rezultativ-zovnishnogo-nezalezhnogo-otsinyuvannya-stari-problemi-ta-novi-perspektivi). 

ПОРЯДОК

реєстрації учасників ПРОБНОГО зовнішнього оцінювання

навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи

загальної середньої освіти в 2015 році

1. Учасниками пробного зовнішнього незалежного оцінювання (далі – пробне ЗНО) є особи, які зареєструвалися для його проходження та здійснили оплату.

2. Реєстрація учасників пробного ЗНО здійснюватиметься регіональними центрами оцінювання якості освіти з 01 листопада 2014р. до 15 грудня 2014р. через мережу Internet.

3. Ви можете зареєструватися та взяти участь в запропонованих в той чи інший день тестуваннях:

 • 21 березня 2015р. - з української мови і літератури;
 • 28 березня 2015р. - з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, російської мови, фізики, французької мови, хімії.

4. На сайті Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти можуть зареєструватися лише особи, які проживають в Одеській, Кіровоградській, Миколаївській та Херсонській областях. Особи, які проживають на території інших областей України, можуть зареєструватися через сайт відповідного регіонального центру.

5. Для реєстрації особи, яка виявила бажання взяти участь у пробному ЗНО, необхідно:

5.1. Зайти на сторінку реєстрації на пробне ЗНО.

5.2 Заповнити реєстраційну форму; створити свою персональну сторінку "особистий кабінет"; вибрати предмети пробного ЗНО;

5.3 З персональної сторінки роздрукувати квитанцію на сплату вартості послуг для проведення пробного ЗНО (на кожен вибраний учасником предмет квитанція роздруковується окремо).

5.4 На основі цієї квитанції здійснити оплату в установах будь-якого банку України не пізніше 22 грудня 2014р.

5.5 Роздрукувати запрошення-перепустку (у лютому 2015 року), де вказано час і місце проведення пробного ЗНО. Факт зарахування коштів Ви може побачити на своїй персональній сторінці «особистий кабінет» (вхід за допомогою логіна та пароля, який Ви отримали при реєстрації).

6. Оплачена квитанція є підтвердженням факту реєстрації на пробне ЗНО. Неоплачена у встановлений термін заявка анулюється.

7. У разі неучасті особи у пробному ЗНО сплачені кошти не повертаються. Ця особа має право отримати примірник зошита і правильні відповіді до завдань, звернувшись у триденний термін за адресою, указанною в запрошенні-перепустці.

8. При вході до пункту пробного тестування учасник повинен пред’явити такі документи:

 • запрошення-перепустку;
 • квитанцію про сплату вартості послуг на проведення пробного тестування;
 • паспорт (свідоцтво про народження)

Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів